You are here: No images Home
.Obóz KSM w Grywałdzie.

Obóz KSM w Grywałdzie

W dniach 22-28 lipca 50-cio osobowa grupa młodzieży KSM z Biłgoraja par. św. Jana Pawała II i Cichobórza uczestniczyła w obozie rekolekcyjno-formacyjnym w Grywałdzie.  ...

Read More..

.Rekolekcje, obozy i szkolenia młodzieży KSM 2018.

Rekolekcje, obozy i szkolenia młodzieży KSM 2018

Mszą Świętą, której przewodniczył ks. Julian Brzezicki, były Asystent KSM Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, rozpoczęła się Akademia Służby i Rozwoju na Śnieżnicy - 16-22 lipca 2018 r. Oddział KSM "Armia Pana" z Zamościa podbija Bieszczady....

Read More..

Ogólnopolskie szkolenie dla KSM

Ogólnopolskie Szkolenie dla Kierownictw Oddziałów i Zarządów Diecezjalnych, Śnieżnica 16-22 lipca 2018 r....

Read More..

~ Rowerowa Pielgrzymka KSM ~

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaproponuj swojej koleżance, swojemu koledze, przyjacielowi a nawet swoim rodzicom!


Jeżeli lubicie jeździć na rowerze nawet się nie zastanawiajcie!


To idealny sposób, aby rozpocząć swój nowy rok szkolny/akademicki z Maryją!


Czekamy na Was

GOTÓW


Zgłoszenia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście do s. Leonardy i ks. Krzysztofa


***

~ Zaproszenie ~

 

        Wakacje powoli sie kończą i niestety, ale trzeba myśleć o nowym roku szkolnym :-( Jednak koniec wakacji nie oznacza tylko nauka, szkoła, sprawdziany i kartkówki.


      Teraz możesz rozpocząć nową fantastyczna przygodę z KSM! Zacznij uczęszczać na cotygodniowe spotkania w oddziałach parafialnych czy szkolnych kołach KSM. Natomiast jeśli w Twojej parafii nie ma oddziału, to zbierz grupkę osób i zacznijcie działać. Możecie poprosić Księży o pomoc, albo zwrócić się do Zarządu Diecezjalnego.

 

Pamiętaj!!!

KSM to najlepszy sposób, by odnaleźć swoje miejsce nie tylko w grupie rówieśników w szkole bądź parafii, ale w Stowarzyszeniu tworzącym w Polsce jedną wielką rodzinę. Rodzinę ludzi młodych, gotowych całym swoim życiem "służyć Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie".

 

JEŚLI NIE SPRÓBUJESZ, NIGDY SIĘ NIE DOWIESZ CZY BYŁO WARTO

Czekamy na Ciebie!

 G O T Ó W

 

***

~ Dzień skupienia ~

~ SOLI DEO ~

 

          Dnia 26 sierpnia br. odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej „Soli Deo” w Biłgoraju.  Organizatorem festiwalu jest Komitet Organizacyjny "Soli Deo" (Dyrektor festiwalu - ks. Marek Kuśmierczyk, Kierownik Artystyczny - Monika Proć - Gleń , Kierownik, koordynator zespołu organizacyjnego - Mirosław Kita) oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, a w szczególności KSM „Serce” z Biłgoraja oraz KSM „Nadzieja” z Gromady. Współorganizatorami są: Urząd Miasta w Biłgoraju, Starostwo Powiatu Biłgorajskiego, Urząd Gminy w Biłgoraju oraz Biłgorajskie Centrum Kultury. Patronat duchowy festiwalu objął ksiądz biskup Mariusz Leszczyński. Całość zmagań konkursowych poprzedziła Msza Święta w kościele św. Jerzego w Biłgoraju, w której udział wzięli organizatorzy, goście oraz miejscowi mieszkańcy. Wszystkich przybyłych na eucharystię przywitał ks. Stanisław Michał Budzyński – proboszcz parafii św. Jerzego. Homilię wygłosił ks. Andrzej Chilewicz - asystent KSM rejonu Biłgoraj. Podczas Eucharystii przedstawiciele Zarządu Diecezjalnego KSM na czele z Prezes ZD - Kornelią Bednarz, wziełi udział w Liturii Czytań, obecny był Sztandar Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, który godnie prezentowała młodzież z KSM przy parafii św. Jerzego w Biłgoraju oraz jak zawsze towarzyszyła  bł. Karolina w swoich relikwiach. 

~ Exodus Młodych ~

 

 

 

 

 

 

 

 

Już po raz trzeci w naszej Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej odbył się Exodus Młodych w Zwierzyńcu, któremu towarzyszyło hasło "Wybieram Miłość". Uczestnicy mogli doświadczyć bardzo ciekawych nabożeństw, konferencji z ciekawymi gośćmi, niezapomnianych koncertów, a przede wszystkim wspaniałych spotkań z Panem Bogiem i drugim człowiekiem. Podczas tego spotkania nie zabrakło również KSMowiczów ze swoimi duszpasterzami z naszej Diecezji. Punktem kulminacyjnym dla Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży była obecność bł. Karoliny w relikwiach. Drugiego dnia przed Eucharystią koncelebrowaną przez ks. Prałata Wiesława Galanta, ks. Andrzej Chilewicz – asystent KSM rejonu Biłgoraj przybliżył wszystkim postać tej młodej, wyjątkowej dziewczynki z Wał-Rudy. Młodzież KSM w uroczystej procesji wprowadziła relikwie naszej patronki na ołtarz, po Mszy Świętej bł. Karolina została przeniesiona do namiotu Adoracji Najświętszego Sakramentu i była obecna do końca Exodusu obok Pana Jezusa. 

Więcej…

Copyright © 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.