You are here: Home AKTUALNOŚCI Aktualnośći Ogólnopolskie rekolekcje KSM

Ogólnopolskie rekolekcje KSM

rekolekcje adwentowe_dla_zarzadow

 

Czcigodni Księża Asystenci,

Drodzy Członkowie Zarządu Diecezjalnego KSM 

PEŁNIA ŻYCIA - REKOLEKCJE ADWENTOWE DLA MŁODZIEŻY

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na ogólnopolskie rekolekcje adwentowe hasłem „Pełnia życia”, które poprowadzi ks. dr Radosław Karczewski, wicedyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii w Pelplinie. Rekolekcje odbędą się w dniach 9-11 grudnia 2016 r. w Młodzieżowym Centrum Edukacyjno – Wychowawczym STUDNIA, ul. Górna 1A w Płocku.

Serdecznie zachęcamy wszystkich członków zarządów diecezjalnych KSM do udziału w rekolekcjach. Przeżyjmy razem to piękne oczekiwanie na Narodzenie Chrystusa!

W programie rekolekcji znajdą się wspólne Eucharystie, konferencje, spotkania w grupach i wiele innych. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Do udziału w rekolekcjach zapraszamy członków zarządów diecezjalnych i diecezjalnych komisji rewizyjnych Stowarzyszenia, a także diecezjalnych instruktorów i liderów KSM oraz chętnych studentów i młodzież pracującą z poszczególnych diecezji.

Wszyscy uczestnicy powinni zabrać ze sobą Pismo Święte, notatnik, długopis i obuwie na zmianę.

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada br. pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Koszt udziału w rekolekcjach to 110 zł (w cenie pościel, ręczniki i pełne wyżywienie).

Więcej szczegółów udziela Prezydium Krajowej Rady KSM oraz KSM Diecezji Płockiej.

 

 

Copyright © 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.