You are here: Home AKTUALNOŚCI Aktualnośći Modlitwa w obronie życia

Modlitwa w obronie życia

Adwent-to-czas-przygotowania-do-BOEGO-narodzenia

 

 

 

 

 

 

 

Modlitwa w obronie życia

Podczas ostatniej sesji zarządów KSM w Rokitnie w dniach 14-16 października została zaproponowana akcja "Modlitwa w obronie życia", w której pragniemy, aby na koniec każdej niedzielnej Mszy Świętej odmawiana była krótka modlitwa w intencji objęcia ochroną wszystkich osób, od poczęcia do naturalnej śmierci. Inicjatywa ta trwać będzie przez wszystkie niedziele Adwentu. Akcja zyskała aprobatę przedstawicieli zarządów uczestniczących w sesji.


Młodzież naszego KSM wraz z opiekunami, podejmujemy się modlitwy przez Okres Adwentu, każdego dnia modlić się dziesiątkiem różańca i tą modlitwą zamieszczoną poniżej. GOTÓW!

Czcigodny Księże Proboszczu, drodzy księża!

Zwracamy się do Księdza z prośbą o podjęcie inicjatywy modlitewnej w obronie życia nienarodzonych. Prosimy, aby we wszystkie niedziele Adwentu, na koniec każdej Mszy Świętej odmawiać modlitwę:

O Maryjo, Tobie zawierzamy sprawę ochrony życia. Spójrz, o Matko, na niezliczone dzieci, którym nie pozwala się przyjść na świat. Spraw, abyśmy, jako naród całkowicie Tobie oddany, potrafili odważnie stawać w obronie nienarodzonych i stanowić prawa chroniące życie od poczęcia do naturalnej śmierci. Spraw, aby wszyscy wierzący w Twojego Syna potrafili otwarcie i z miłością głosić ludziom naszej epoki Ewangelię Życia. Zdrowaś Maryjo...

 

 

Copyright © 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.