You are here: Home AKTUALNOŚCI

Aktualności

Rozstrzygnięcie VI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy i Konkursu Plastycznego i Literackiego o bł. Karolinie Kózkównie i św. Stanisławie Kostce “Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki”.

Rozstrzygnięcie VI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy i Konkursu Plastycznego i Literackiego o bł. Karolinie Kózkównie i św. Stanisławie Kostce “Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki”.

Już 15.11 o godz. 10.00 w Zamościu, w Kurii Diecezjalnej odbędzie się Etap Diecezjalny Konkursu Wiedzy, o 12.30 Msza Święta dla uczestników Konkursu Wiedzy i Konkursu Plastycznego i Literackiego w kościele MBKP, a o 14.00 rozstrzygnięcie obu w Szkole Podstawowej nr 4.

Informacje o wynikach i uczniach, którzy dostali się do Etapu Diecezjalnego zostały wysłane do Szkół i katechetów.

Informacje o konkursie plastycznym można znaleźć TUTAJ.

Szkolenie przed przyrzeczeniem - szczegóły

Zapraszamy na szkolenie kandydatów KSM:) Jeżeli chcesz złożyć przyrzeczenie i formalnie należeć do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, zapraszamy do Zamościa w dniach 9/10 listopada. Szczegóły na plakacie, zapisy przez wiadomość do naszej strony na Facebooku - przez parafialnych Księży Asystentów :) Przyrzeczenie jak co roku odbędzie się w sobotę przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata, 23.11 podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 (kandydaci przyjeżdżają dzień wcześniej, na dzień skupienia, w piątek na godz. 18.00) Służyć Bogu i Ojczyźnie gotów? :)

 

szkoelnie

Szkolenie przed przyrzeczeniem

szkoelnie 2 1Zapraszamy na szkolenie przed przyrzeczeniem do Zamościa, w dniach 9-10 listopada, więcej szczegółów i sposób zapisu już niebawem, póki co rezerwujcie sobie termin i już zaczynamy się modlić za uczestników:)

Rekolekcje kapłańskie

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza Księży do wzięcia udziału w ogólnopolskich rekolekcjach kapłańskich.

Rekolekcje dla księży zainteresowanych Stowarzyszeniem, kapłanów pełniących funkcję asystentów oddziałów i kół KSM oraz duchownych pracujących z młodzieżą odbędą się w dniach 21-24 października w Porszewicach.

 

Więcej szczegółów tutaj:

 

http://ksm.org.pl/aktualnosci/rekolekcje-kaplanskie-organizowane-przez-katolickie-stowarzyszenie-mlodziezy-2019

 

rekolekcje

Szkolenie przed przyrzeczeniem - zmiana daty

Ogłoszenie parafialne: szkolenie przed przyrzeczeniem będzie w nowym terminie a nie 20-22.09. Już niedługo więcej szczegółów:)

Akademia Służby i Rozwoju KSM

KSM-owicz teraz! Kim jest KSM-owicz? Jaki powinien być? Jak ma się odnaleźć w dzisiejszym świecie? Poszukamy odpowiedzi na te pytania pochylając się nad słowami papieża Franciszka: Nie jesteście przyszłością, nie tkwicie w „międzyczasie”, lecz jesteście Bożym „teraz” , podczas Akademii Służby i Rozwoju, gdzie spotkamy się pod hasłem „KSM-owicz teraz!”. Młodzież KSM naszej diecezji od 15 do 22 lipca 2019 r. będzie uczestniczyć w Młodzieżowym Ośrodku Rekolekcyjno-Rekreacyjnym na Śnieżnicy. W programie znajdzie się czas na modlitwę, wyjście w góry, integrację, a wszystko to w gronie KSM-owiczów z całej Polski.

Olimpiada Sportowa KSM

XXI Olimpiada Sportowa KSM Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r. GROMADA (Orlik), godz. 9.30 Zapraszamy do zgłoszenia drużyny chłopców i dziewcząt w piłce nożnej oraz zawodników do biegu przełajowego (ok 1500 m). Drużyny (5+1) Obuwie na Orlik Zgłoszenia do 13 czerwca. tel.:693771444 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wieczór Uwielbienia w Zamościu

2 czerwca 2019 r. o godz. 19.00 w kościele MB Królowej Polski w Zamościu odbędzie się Wieczór Uwielbienia, który poprowadzi zamojska wspólnota "W Jego ręku". Serdecznie zapraszamy szczególnie młodzież KSM i przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania na wspólną modlitwę, śpiew, świadectwa i integrację.

Copyright © 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.